ACR KAUÇUK

Saray Mahallesi 50. Cadde No: 24 KAHRAMANKAZAN /ANKARA
0 (312) 815 31 23       info@acrkaucuk.com      acrkaucuk.com

HAKKINDA

2022 yılında Kahramankazan/Ankara’da kurulan kauçuk karo üretim tesisi ile ülkemizin Kauçuk sektörüne yeni bir vizyon getirmeyi amaçlamıştır. 2020 yılında gerçekleştirdiği ihracat çalışmaları ile tatami minder ile başlayıp daha sonra kauçuk karo satışları ile yurtdışına kaliteli malzeme tedariği yapan bir firma olarak ticari iş birliklerini artırmıştır.
 

Halen devam eden kauçuk granül kırma tesis yatırımları ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda seçkin bir yere sahip olan ACR Şirketler Grubu ülkemize sağladığı ekonomik katkı ile maddi, manevi, kültürel ve doğal çevremizin korunarak gelecek nesillere sağlıklı bir şekilde bırakılmasını gaye edinmiştir. ACR Kauçuk, açık alanlar, çocuk oyun alanları, spor alanları, rekreasyon merkezleri, fitness salonları ve yürüyüş yollarının zemin döşemelerinde güvenlik, hijyen ve kalite sağlayarak doğru çözümler sunar.  ACR Kauçuk Zemin Kaplama karoları, üst düzey şok dayanımı, ısı ve nem direnci ile en iyi çözümleri sunmak için tasarlanmıştır, yüksek dayanıklılıkları sayesinde zorlu koşullarda kullanıma uygundur.
 

ACR kauçuk zemin kaplama karoları, şeklini ve özelliklerini yıllarca hiçbir değişikliğe uğramadan korur. Dayanıklı, hafif, yaralanmaları önlemek için yüksek şok emme ve kayma direncine sahiptir.Kauçuk yüzeyindeki denge, yorulmaları önemli ölçüde azaltır. Kauçuk ve EPDM granüllerinden üretilen ACR Kauçuk Zemin Kaplamaları son derece sağlam, kolay temizlenebilir ve suya dayanıklıdır. Yumuşak yürüme konforu, olağanüstü darbe emme özellikleri, kuvvet azaltma, sağlamlık, kolay kurulum ve bakım, ACR kauçuk ürün yelpazesini her türlü fitness merkezinde kullanım için ideal çözüm yapan özelliklerdir. Çeşitli çekici renklerde sunulan ACR kauçuk kişiselleştirilmiş zemin tasarımına olanak tanır. ACR kauçuk kauçuk zemin kaplamaları, iç mekanınızın tasarımı ile mükemmel şekilde uyum sağlayan konfor ve avantajı sağlar. Birçok ACR Kauçuk Zemin Kaplaması Cfl-s1 yangın sertifikasına sahiptir (EN 13501-1’e göre test edilmiştir). 

 

İletişim Bilgileri