Ada Kauçuk İş Mak. Kau. Yed. Parç.

100. Yıl Bulvarı Kosova İş Merkezi No:137/L Ostim/Ankara
+90 312 385 6111       +90 312 385 8283      adakaucuk@adakaucuk.com.tr      adakaucuk.com.tr

FİRMA HAKKINDA

 

Kurucu Erol KARAKÜLAH 1986 yılında Ostim’de iş makineleri kauçuk yedek parçaları imalatı yapan bir firma çalışanı olarak sektöre adım atmıştır. 1990 Yılında sektörün ileri gelen başka bir kauçuk firmasında 6 yıllık ticaret deneyimi sonrası toplam 10 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile 1996 yılında ADA KAUÇUK olarak firmayı Ostim’de kurmuştur. ADA KAUÇUK kısa sürede iş makinaları, kauçuk ve plastik yedek parçaları, imalatı ve satışı ile hidrolik-pnömatik sızdırmazlık elemanları konusunda sektörün söz sahibi firmaları arasında yerini almıştır.

Faaliyetlerinin büyük bir kısmı iş makinelerine yönelik olsa bile, bunun yanında ağır sanayi, gıda sanayi, elektronik sanayi, maden sanayi ve medikal üzerine de çalışmaları bulunmaktadır. İş makinaları, titreşim takozları ve hidrolik lift keçe takımları, silindir vibrasyon takozları, beton pompaları, transmikser yedek parçaları ve bunlar gibi daha birçok konudaki çalışmalarını her geçen gün hızla geliştirip, ürün yelpazesini genişleterek sektöre en iyi şekilde hizmete devam etmektedir.

ADA KAUÇUK  müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutup, teknik bilgi ve deneyimlerini paylaşıp, müşterileriyle ortak çalışmalar içerisinde beklenen uygun fiyat ve kaliteyi yakalayarak, adil dürüst ve açık sözlü, kaliteden ödün vermeden, ülkemizin kaynaklarından faydalanarak ülke ekonomisine katkıda bulunup değer katarak, insana değer veren, çevreye saygılı olan ve sosyal sorumlulukları yerine getiren ve bu ilkelerinden hiç birinden ödün vermeden, her zaman ilk günkü heyecanla faaliyetlerini sürdürecek ve piyasadaki yerini yükseltecektir.

Ürünler

İletişim Bilgileri