Demiriz Endüstri Malz. San. ve Tic. LTD. ŞTİ.

1201. Sokak No:2/1-I Ostim/Ankara
+90 312 354 0421       +90 312 354 5034      info@demirizltd.com      www.demirizltd.com

FİRMA HAKKINDA

 

1958 yılında M. Cemal DEMİRİZ tarafından DEMİRİZ TİCARET adı ile Yeni Sanayi’de kurulan firma, 2007 yılından itibaren yeni ünvanı olan DEMİRİZ ENDÜSTRİ MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ismi ile Ostim’ de faaliyetlerine devam etmektedir.

Demiriz Endüstri; sızdırmazlık ürünleri, contalık malzemeler üzerine ithalat ve toptancılık yapmakta. Ana ürün gruplarının başında kauçuklu lastik levhalar gelmektedir. Şirket her kalınlıkta birçok desen ve renkte lastik levha konusunda ihtiyaca cevap vermekte. Bunun yanında; salmastra, klingirit ve silikon levhalar gibi yine conta olarak kullanılan malzemeleri de tedarik etmekte. Ayrıca ürün gamında fabrikaların sarf malzemeleri olan yapıştırıcı, merdiven, bant, eldiven gibi ürünleri de bulundurmaktadır.

2016 yılı başında kurmuş oldukları e-ticaret sitemiz www.endustrimalzemesi.com adresinden ürünlerinin detaylı olarak tanıtım ve anlatımlarını yapmanın yanı sıra, online olarak da müşterilerilere hizmet edebilmekte ve internet üzerinde satış yapmaktadır. Bulundurduğu stok sayesinde müşteri ihtiyaçlarına kısa sürede çözüm bulabilmektedir. Müşterileriyle kurduğu güçlü iletişimle birlikte, birçok alanda sadece ürün pazarlama değil, aynı zamanda satış öncesi ve sonrası gereken hizmeti vererek, ihtiyaçlara en uygun ürünü, en uygun koşullarda sunmaya çalışmaktadır.

Ürünler

İletişim Bilgileri