FERSAN GRUP KAUÇUK

FATİH, 3111. SK. NO:7 06980 KAHRAMANKAZAN/ANKARA
0 312 800 01 09       info@fersangrup.com      www.fersangrup.com/

HAKKIMIZDA

FERSANGRUP 2003  yılında kurulmuş ve  günümüze kadar müşterilerin teknik ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine çözüm bulan bundan sonrada müşteri talepleri dogrultusunda üretim kabiliyetini gün be gün geliştiren bir firma olarak oluşturduğu güven ile çalışmaktadır.
FERSANGRUP yerli ve uluslararası iş ortakları ile yaptığı anlaşmalarla TCDD kauçuk hemzenin panelleri, mühtelif titreşim takozları ve çocuk oyun grupları kauçuk yedek parçaları konuları üzerine günümüze kadar edindiğimiz  tecrübelerimizi ülkemize hizmet gayretti ile taşımaktayız.
FERSANGRUP 2003  yılından bu güne  mühendislik tecrübe birikimini kullanan bir teknik üretici firma olup üretim lerimizi Asya, Ortadoğu ve afrika ülkelirine ihraç ederek ülkemize gelir kazandırmaktayız.
Müşteri talebine göre farklı ülke standartlarına uygun üretilm imkanı sağlamaktadır. Diğer tüm ürünler ise TSE ve uluslararası standartlara, kalite yönetim sistemlerine uygun üretilmektedir.
FERSANGRUP deneyimi ve yüksek teknik bilgi ile çözümlerini en iyi şekilde ticari boyuta taşıyarak müşterilerine daha ekonomik alternatifler sunarak hizmet vermektedir.
Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz gibi yarında müşterilerimizle "çözüm ortaklı üretme" ye devam edeceğiz.

İletişim Bilgileri