Gülhan Yedek Parça LTD. ŞTİ.

100. YIL BULVARI PRESTİJ İŞ MERKEZİ No: 55 - D7 OSTİM/ ANKARA
+90 (312) 385 5322       +90 (312) 354 23 57      info@gulhan.com      www.gulhan.com

FİRMA HAKKINDA 

1978'de kurulan GÜLHAN, şu anda  10000 m2 lik kapalı alana sahip tesislerinde iş ve inşaat makineleri sektörüne kauçuk ağırlıklı yedek parçalar üreten lokomotif firmalardan biridir. Ayrıca firma plastik ve poliüretan keçeler ile sipariş üzerine yedek parça dizaynı ve imalatı yapmaktadır. Son yıllarda Savunma Sanayisine de ağırlık veren firma, Aselsan ın onaylı tedarikçisidir ve birçok projeyi başarı ile tamamlayıp teslim etmiştir.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi , TSE belgelerine sahip olan firmada; kalitenin korunması ve sürekli iyileştirilmesi , müşteri memnuniyetinin geliştirilmesinin devamını sağlamak ve hatasız üretim değişmeyen politikalardandır.

Ürünler, periyodik olarak şirket bünyesinde bulunan laboratuarlarda gerekli olan testlere tabi tutularak kontrol edilir. Her türlü kauçuk ve plastik kalıbı dizaynı ve imalatı yapabilecek makine ve ekipmana sahip kapasitedeki kalıp imalathaneler mevcuttur. Uzman personel, kaliteli hammadde ve tecrübe ile ürünlerinin kalitesi garanti altına alınmıştır.

Gülhan, 41 yıllık tecrübesi ile sektöre lokomotif kuruluş olarak hizmet vermektedir. Ürünleri Türkiye genelinde kullanılmakta olup; Almanya ağırlıklı olmak üzere Amerika, Rusya, Suudi Arabistan, Güney Kore, Singapur gibi Dünyanın yaklaşık 65 ülkesine de ihraç edilmektedir. Amerika da, o pazar için kurulmuş ve Minnesota bölgesindeki depomuzda satış yapan firma mevcuttur. Ürdün, Suudi Arabistan, Libya, Mısır, Azerbaycan ve Güney Kore de bayileri bulunmaktadır.

Yurtiçinde özellikle inşaat sektöründe tanınan ve iyi bir imaja sahip GÜLHAN, yurtdışında da aynı güveni sağlamanın haklı gururunu sürdürmektedir.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri